Aydın Senetle Borç Para Veren Yerler 2019 | uygunhibekredi.com

Aydın Senetle Borç Para Veren Yerler 2019

Aydın Senetle Borç Para Veren Yerler 2019

Aydın Senetle Borç Para Veren Yerler veya Aydın Senetle Kredi arayan vatandaşlarımız için hazırladığımız bu yazımızda 2019 yılı güncel senetle para alabileceğiniz yerler hakkında bilgiler vereceğiz. Bankalardan kredi alamayan kişiler, senetle para bulma arayışına girmektedirler. Araştırmalarının sonucunda ise senetle para veren yerler genel olarak tefeciler olmuştur. Sizde eğer senetle borç para arıyorsanız ilk olarak karşınıza tefeciler çıkacaktır. Tefeciler yüksek faiz ile para verdikleri ve yasal olmadıkları için size önermiyoruz. Aydın’da tefeci var mı diye arama yapan arkadaşlarımız için bu yazımızda yardımcı olamayacağız.

Bankalar ile arası bozuk ve kredi çalışması yapmayan kişiler nakit ihtiyaçlarında para bulmak için senetle alışveriş veya senetle kredi arayışına girerler. Bankalardan kredi alabilmeniz için iyi bir kredi notunuzun olması gerekmektedir. Eğer gelir belgesi yüzünden kredi alamıyorsanız sayfamızda bulunan Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı makalemizi okuyabilirsiniz. Şimdi sizlere Aydın Senetle borç para veren yerler hakkında bilgiler vereceğiz. Senetle para ararken dikkat etmeniz gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Aydın Bankalar Dışında Kredi Veren Yerler

İnternet üzerinden senetle kredi araştırması yaptıysanız bir çok yer karşınıza çıkmıştır. Bazı firmalar genel olarak dolandırıcıdırlar. Öncelikle şunu söylemek istiyoruz. Senetle para veren yerler diye bir şey yoktur. Kimse kimseye bu devirde güvenmeden veya kendini güvence altına almadan para vermez. Bunu yapan bazı firmalar vardır. Bu firmalara teminatınız var ise anca senet karşılığında para alabilirsiniz. Eğer her hangi bir teminatınız veya kefiliniz yok ise senetle kredi almanız imkansızdır.

Aydın Senetle Para Veren Kuyumcular

Senetle para veren kuyumcular bazı illerimizde vardır. Aydın merkezde de bu tarz kuyumcular vardır. Kuyumculardan senetle para veya senetle altın almak istiyorsanız kuyumcunun sizi tanıması ve kuyumcuya kefil vermeniz gerekmektedir. Kuyumcular da genel olarak fazla miktar para vermemektedirler. 5.000 TL civarında bir para verirler ve bu parayı 9 ay vadeye kadar bölmektedirler. Daha fazlası için riske giren kuyumcu yoktur. Bunun için GOOGLE MAP uygulamasını kullanarak etrafınızdaki senetle altın veren kuyumcuları bulabilirsiniz. Her senetle para veriyorum diyene de inanmamanızı öneririz. Genel olarak bu tarz kişiler dolandırıcı olmaktadır. Senetle işlem yaparken de senet doldurma hakkında araştırma yapmalısınız.

Aydın Senetle Para Veren Tefeciler

Senetle para veren tefecilerden uzak durmanızı öneririz. Çünkü tefecilerin çalışma prensipleri çok ağırdır. O anki nakit ihtiyacınızı karşılasa da ileriki zamanlarda sizin için kötü günler getirebilir. Tefeciler genel olarak %20 ve üzerinde faizlerle çalışmaktadırlar. 50 bin lira para aldığınızı var sayarsak her ay 10 bin TL para yatırmanız gerekmektedir. Üstelik ana parayı ödeyesiye kadar bu miktarı ödeyeceksiniz. İlk taksiti de tefeci size kestikten sonra verecektir. Ayrıca tefecilerden para alma veya aracı olma durumunun yasal olmadığını belirtmek isteriz.

YASAL UYARI: Tefecilik, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 241. maddesi gereğince ekonomik bir suçtur. Doğrudan veya dolaylı yoldan, kredi kartı ile pos makinesinden çekim yaparak verilen her türlü ödünç para tefecilik yerine geçer ve TCK 241’e göre kesinleşmiş suçlardandır.

Aydın Senetle Kredi

Senetle kredi almak istiyorsanız faktöring şirketlerine başvuru yapabilirsiniz. Bunun için bir teminat bulmanız ve şirket sahibi olmanız gerekmektedir. Faktöring üzerinden herkes kredi alamazlar. Etrafınızdaki şirketleri bularak ön görüşme yapmadan başvuru için gitmeyiniz. Eğer bir ipotek verecek gayrimenkul bulursanız faktöring şirketlerinden senetle kredi alabilirsiniz. Verdiğiniz evin değerinin %50’sine kadar kredi kullandırılmaktadır. Bu bazı durumlarda %20 veya %30’da olmaktadır. Bu evinizin değeri ve alacağınız kredi miktarına göre değişmektedir. Aydın’daki faktöring şirketleri Tam Faktöring, Yaşar Faktöring ve Şirinoğlu Faktöring’dir.

One thought on “Aydın Senetle Borç Para Veren Yerler 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir