Ana SayfaBankalarEFT Saatleri

Anadolu Bank EFT Saatleri 2019

Anadolu Bank EFT Saatleri 2019 öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz. Anadolu Bank üzerinden başka bir bankaya para göndermek istiyorsanız EFT işlemi yapmalısınız. Eğer aynı banka içinde para transferi yapmak istiyorsanız da havale işlemi yapmalısınız. EFT işlemi mesai saatleri içinde bankanın belirlediği saatler arasında yapılmaktadır. Bunun sebebi ise merkez bankasıdır. Gönderilen tüm EFT işlemleri merkez bankası onayından geçmektedir. Bu yüzden merkez bankasının kapalı olduğu zamanlarda, resmi tatillerde hafta sonlarında EFT işlemi yapamazsınız. Yaptığınız EFT’ler geç EFT olarak belirlenir ve ilk mesai günü EFT saati içinde işleme alınır. Şimdi dilerseniz Anadolu Bank EFT Saatleri hakkında bilgiler verelim.

Anadolubank EFT Saatleri Nedir?

Anadolu Bank EFT Saatleri sabah 09.00 ile akşamüzeri 17.20 arasında yapılmaktadır. Bu saatler mesai saatleri içinde bankanın açık olduğu zamanlardır. Havale yapmak istiyorsanız belirli bir saati yoktur. 7 gün 24 saat havale işlemini yapabilirsiniz. Eğer hafta sonu EFT işlemi yaparsanız veya bu saatler dışında EFT işlemi yaparsanız bankanın bir sonraki mesai günü saat 09.00’da işleme alınacağını söylemek isteriz. Yaptığınız para transferleri en geç 30 dakika içinde karşı tarafın hesabında olur. Eğer daha fazla süre geçerse müşteri hizmetlerini arayarak EFT Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Anadolu Bank EFT Ücretleri Nedir?

Anadolubank üzerinden EFT işlemi yapmak istiyor ve düşük maliyetle para göndermek istiyorsanız internet bankacılığı veya mobil şubeyi kullanmanızı öneririz. Eğer Anadolu Bank kredi kartı aldıysanız EFT işlemlerinizi kredi kartını kullanarak da yapabilirsiniz. EFT işlemlerinden %5 ile %9 arasında bir komisyon kesilecektir. Anadolu Bankası günlük EFT işlem üst limiti 250.000 TL’dir. Bu limiti banka şubesi ile görüşecek yükseltebilirsiniz.

  • Anadolu Bank Müşteri Hizmetleri ile yapılan işlemlerde 40 TL ücret alınmaktadır.
  • Mobil şube üzerinden yapılan EFT işlemlerinden 3.5 TL işlem ücreti alınır.
  • İnternet Bankacılığı üzerinden yaptığınız EFT işlemlerinde de 3.9 TL işlem ücreti alınmaktadır.
  • Anadolu Bank ATM’lerinden yapılan EFT işlemlerinde işlem ücreti 10 TL olarak bilinmektedir.
  • Banka şubelerinden yapacağınız EFT işlemlerinde 50 TL ve üzerinde komisyon ödersiniz.

Bu yüzden en akıllı olanı Anadolu Bank Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığıdır. Sizde bu kanalları kullanarak işlem yapabilirsiniz.

EFT Sorgulama İşlemi

Anadolu Bank üzerinden eft işlemi yaptınız ve henüz karşı tarafın hesabına geçmediyse EFT sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

0850 222 55 50 numaralı müşteri hizmetleri telefonunu arayarak veya banka şubelerine giderek EFT hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer işleminiz havuza düşmediyse iptal ettirebilirsiniz. Daha detaylı bilgileri www.anadolubank.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu