Bankaİhtiyaç Kredisi

Akbank Anında Kredi Başvurusu 2019 (SMS Kredi)

Akbank anında kredi başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle bilmeniz gereken bazı şartlar vardır. Eğer bu bankanın müşterisi iseniz anında kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi banka şubesine gitmeden kullanabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteri olmayanlar ise Akbank SMS kredi başvurusu yaparak anında ne kadar kredi alabileceğiniz öğrenebilirler. Akbank Sms kredi başvurusu yapacak müşterilerin banka politikalarına uygun bir müşteri olması gerekmektedir. Akbank anında kredi isteyen müşterilerin bilmesi gereken bir başka durum ise bankanın hızlı kredilerde yüksek miktar kredi vermemesiniz. Akbank anında ihtiyaç kredisi banka politikasına uygun müşterilere 30.000 TL’ye kadar 60 ay vade ile verilmektedir.

Akbank Anında Kredi Hakkında Bilgiler

Akbank’tan kredi aldığınız zaman bankanın pek çok özelliklerinden ücretsiz faydalanacaksınız. Kredi aldığınızda size hesap açılacak ve bu hesap üzerinden 10 adet ücretsiz EFT işlemi, 10 adet ücretsiz havale işlemi yapabileceksiniz. Çek tahsilatı yapmak isteyen müşteriler de ücretsiz olarak çek tahsilatı yapabilirler. Bunun içinde belirlenen limit 10 adettir.

Akbank anında kredi ile aldığınız kredilerde kredi kartı ödemelerinizi, kurum ödemelerinizi ve fatura ödemelerinizi kolaylık ile yapabilirsiniz. Akbank SMS kredisi sadece ihtiyaç kredisi için verilmektedir. Taşıt kredisi veya konut kredisi almak istiyorsanız banka şubelerinden evraklarınızla başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Anında Kredi Şartları Nelerdir?

Akbank anında kredi alacaklar için belirlenen faiz oranı sizin kredi notunuza göre değişmektedir. Bu bankanın uyguladığı en önemli şartlardan bir tanesi kişinin kredi notu ve kredi sicilidir. Eğer bu bankadan kredi almak istiyorsanız kredi notunuzun yüksek ve kredi sicilinizin de iyi olması gerekmektedir. Ücretsiz olarak kredi notunu sorgulamak istiyorsanız tıklayınız.  Açılan linkte e-devlet üzerinden ücretsiz kredi notu öğrenme işlemi yapabilirsiniz.

Sms kredi başvurusu yapacak kişiler ise krediyi bankalardan kullandığı için evrakları ve sigortası olması gerekmektedir. Eğer krediyi Akbank Direkt mobil uygulaması üzerinden kullanırsanız bankaya gitmeden gelir belgesiz olarak kredi alabilirsiniz. Akbank anında kredi limiti 30.000 TL’ye kadar 60 ay vade ile verilmektedir.

Akbank Direkt Kredi Başvurusu

Akbank müşterisi iseniz internet bankacılığı üzerinden veya Akbank direkt mobil üzerinden kredi kullanma işlemi yapabilirsiniz. Akbank direkt kredi ile 30 bin TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank direkt uygulamasına girdiğinizde Akbank direkt başvurusu yaparak onaylanan krediyi anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Üstelik 7 gün 24 saat bu işlemi yapabilir, tatillerde bile bu krediyi kullanabilirsiniz. Kredi faiz oranları sizin kredi notunuza göre değerlendirilecektir. Eğer kredi notunuz sınırda ise yüksek faiz ile kredi alabilirsiniz. Akbank direkt kredi kullanmak için tüm sözleşmeleri kabul etmiş olursunuz.

Akbank Anında SMS Kredi Başvurusu

Cep telefonunuzdan SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız mesaj bölümüne gelerek ANINDA yazıp TC KİMLİK numaranızı yazarak 4425’e mesaj atmanız gerekmektedir. Kredi başvurusunu yaptıktan sonra anında kredi başvuru sonucu mesaj attığınız cep telefonuna gelecektir. Bu kredide size ön onay mesajı gelecektir. Bu kredinizin onaylandığı anlamına gelmez. Banka şubelerine evraklarınız ve gelir belgelerinizle başvuru yaptıktan sonra banka sizin ödeyebilecek güçte olduğunuzu gördükten sonra onayı vermektedir. Yani kısacası son sözü banka söylemektedir. Bankanın istediği evraklar gelir belgeniz ve kimliğinizdir. Banka gerekli duyduğu taktirde sizden kefil veya teminat isteyebilir.

Akbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

Anında kredi başvurusu yaptığınız zaman sizin telefonunuza hemen mesaj olarak sonuç gelir. Eğer krediniz onaylanırsa ön onay alırsınız. Olumsuz olan krediler için ise olumsuz mesajı gelmektedir. Eğer kredi başvurusu yaptınız ve henüz sonucu gelmediyse müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 iletişim arayarak sonucu öğrenebilirsiniz. Ayrıca en yakın banka şubesine giderek kredi başvuru sonucu öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu